Stimulátory, vibrační vajíčka

Satisfyer - Luxury Pret a Porter White


Katalogové číslo: SatisfyerLuxWhite
Skladem

Cena: 1799 Kč
Doprava ZDARMA

Popis produktu:

Tagy: vibrátor na klitoris /vibrátory na klitoris /luxusní vibrátor /vibrátory pro ženy /vybrator /erotické pomůcky pro ženy

Luxusní pomůcka pro náruživé ženy plné vášně. Satisfyer Luxury je designově promyšlená hračka v krásném bílo-růžovém provedení. Pomůcka nabízí 11 intenzit tlakových vln a 10 vibračních programů. Ovládání je velmi snadné a logické. Tlakové vlny se zapínají a vypínají dlouhým stiskem tlačítka +. Krátkým stiskem tlačítka + měníte intenzitu tlakových vln. A tlačítkem - ubíráte na intenzitě tlakových vln. Vibrační módy ovládáte kulatým tlačítkem. Obě funkce fungují zvlášť i dohromady a vy si můžete užívat různé druhy potěšení podle svých potřeb. Satisfyer je vodotěsný a tak se vašim hrátkám ve vodě nekladou žádné meze. Pomůcku vždy používejte s lubrikačními gely na vodní bázi. Používáním lubrikantů se prožitek znásobí. Pomůcka je vyrobena z kvalitního ABS plastu a hubička, která přenáší tlakové vlny je vyrobena z jemného silikonu. Satisfyer Luxury se dobíjí USB kabelem, který je magnetický. Doba plného nabití pomůcky je 2h a doba běhu cca 60 minut na jedno dobití, v závislosti na zvoleném vibračním programu. Po každém použití pomůcku omyjte pod tekoucí vodou jemným mýdlem. Na suchou pomůcku je vhodné nastříkat desinfekční sprej na erotické hračky. Satisfyer skladujte v suchéma temném prostředí. Délka: 19,2 cm a šířka: 5,3 cm.


související produkty:

Jsme léty prověřený sexshop s názvem AAAerotic.cz, který nabízí erotické zboží. Dále doporučujeme našeho partnera sexshop Willi.cz.