Stimulátory, vibrační vajíčka

Satisfyer PRO PENGUIN


Katalogové číslo: SatisfyerPenguinBlack
Skladem

Cena: 1049 Kč

Popis produktu:

Revoluční erotická hračka určená ženám, pro nejeden intenzivnější orgasmus.

Nový Satisfyer Pro Penguin Next Generation nabízí velmi tichý chod a znatelnější rozdíl mezi jednotlivými stimulačními stupni. V elegantní černé a bílé barvě s tvarem tučňáka, který dokonale padne do ruky.

Satisfyer Pro Penguin Next Generation je celý potažen hebkým prvotřídním silikonem v černé barvě. Po přiložení ke klitorisu se postará o nejeden intenzivní orgasmus. A ovládání je tak snadné! Otvor v oválné hlavě přiložte na klitoris a najděte nejpříjemnější pozici, poté už nemusíte s rukou vůbec hýbat a jen si užíváte. Satisfyer nasaje klitoris a pomocí tlakových vln jej stimuluje. Větším oválným tlačítkem, umístěným v bílé části na "bříšku", můžete postupně přidávat a ubírat intenzitu pulzací. Celkem jich Satisfyer nabídne až 11. Vypnete nebo zapnete podržením tlačítka ve tvaru připomínající symbol wifi se silnějším signálem. Druhým tlačítkem s menším množstvím signálu ubíráte rychlost pulzací. A pokud Vás snad Satisfyer omrzí, vezměte jej sebou do vany, je naprosto voděodolný a stimulace pod vodou bude ještě intenzivnější.

Údržba:
Před i po každém použití opláchněte Satisfyer vlažnou vodou. Pro lepší očištění lze odejmout bílý klobouček okolo otvoru. Použít můžete jakýkoliv čistící prostředek určený na silikonové pomůcky nebo jen vlhký, čistý hadřík. Nabíjení magnetickou USB nabíječkou.

Barva: Černá - bílá, růžový motýlek
Materiál: Hypoalergenní lékařský silikon
Celková délka: 12,5 cm
Průměr: 3 - 5 cm
Nabíjení: Magnetický USB kabel (Součást balení)


související produkty:

Léty prověřený sexshop s názvem AAAerotic.cz nabízí to nejlepší erotické zboží. Dále doporučujeme Sexshop1 a Willistore.cz.