Stimulátory, vibrační vajíčka

Satisfyer Pro Plus Vibration


Katalogové číslo: SatisfyerPlus
Skladem

Původní cena: 1449 Kč
Sleva: - 38 %
Cena po slevě: 898 Kč

Popis produktu:

Tagy: vibrátor na klitoris /silikonový vibrátor /pulzační vibrátor /vibrátory pro ženy /erotické pomůcky pro ženy

Velmi účinná a intenzivní pomůcka pro náročné ženy, které chtějí dosáhnout slastného vrcholu. Tato pomůcka je vodotěsná a proto si ji můžete užívat ve vaně a sprše. Tlakové vlny, které pomůcka vytváří poskytují vašemu klitorisu nekonečnou slast. Na výběr máte z 11 intenzivních variant vln. Pomůcku zapnete a vypnete dlouhým stiskem tlačítka ON/OFF. Frekvence vln přepínáte tlačítkem + a -. Pomůcka má ještě další super funkci. Tiché vibrace, které se zapínají pomocí tlačítka s vlnovkou. Na výběr máte z 10 programů vibrací a pulzací. Před použitím naneste lubrikační gel na vodní bázi na pomůcku nebo na klitoris.

Materiál: Jemný silikon a ABS plast- ovládací panel.
Délka vibrátoru: 15 cm
Průměr v nejširší části: 4,5 cm
Průměr tlakové hubičky: 1,5 cm
Váha: 138 g
Satisfyer je nabíjecí. Výhodou je, že nemusíte dokupovat baterie a síla vln a vibrací je stálá. Na jedno nabití pomůcka vydrží v provozu cca 120 min v závislosti na použité síle vln a vibrací. Plné nabíjení trvá 120 min. Satisfyer je dobíjen pomocí magnetické nabíječky.


související produkty:

Jsme léty prověřený sexshop s názvem AAAerotic.cz, který nabízí erotické zboží. Dále doporučujeme našeho partnera sexshop Willi.cz.