Stimulátory, vibrační vajíčka

Vodotěsný Satisfyer 2 Next generation - Elegantní hračka pro ženy


Katalogové číslo: Satisfyer2
Skladem

Původní cena: 1099 Kč
Sleva: - 37 %
Cena po slevě: 689 Kč

Popis produktu:

Tagy: erotické pomůcky pro ženy /vibrátor na klitoris /vibrátory na klitoris /pulzační vibrátor /luxusní vibrátor /vibrátory pro ženy /vybrator /robertek

Revoluční erotická hračka určená ženám, pro nejeden intenzivnější orgasmus přichází v nové verzi s pohonem na baterie.

V čem je nový Satisfyer 2 Next Generation?
*první stupně jsou jemnější
*nový motorek
*je tišší
*vylepšené napájení (déle vydrží na jedny baterie)

Nový Satisfyer 2 nabízí snadnější ovládání intenzity stimulace díky tlačítkům + a -. Snadno tak zvolíte tu správnou intenzitu a orgasmus na sebe jistě nenechá dlouho čekat. V elegantním, bílo-zlatém provedení s nápisem Satisfyer na těle.

Satisfyer 2 skvěle padne do ruky a po přiložení ke klitorisu se postará o nejeden intenzivní orgasmus. A ovládání je tak snadné! Oválnou hlavu přiložte na klitoris a najděte nejpříjemnější pozici, poté už nemusíte s rukou vůbec hýbat a jen si užíváte. Satisfyer nasaje klitoris a pomocí tlakových vln jej stimuluje. Tlačítky + a - můžete snadno měnit intenzitu pulzací. Celkem jich Satisfyer nabídne až 11. Vypnete nebo zapnete podržením menšího kulatého tlačítka.

Údržba:
Před i po každém použití opláchněte Satisfyer vlažnou vodou. Pro lepší očištění odejměte silikonový stimulační klobouček a použijte čistící prostředek určený na silikonové pomůcky.

Barva: bílo-zlatá
Materiál: ABS plast a hypoalergenní lékařský silikon
Celková délka: 17cm
Pohon: 2 AAA baterie (nejsou součást balení)
Voděodolný


související produkty:

Jsme léty prověřený sexshop s názvem AAAerotic.cz, který nabízí erotické zboží. Dále doporučujeme našeho partnera sexshop Willi.cz.