Silikonové

Silikonový vibrátor - Partner Toy plus


Katalogové číslo: PartnerPlus
Skladem

Původní cena: 2185 Kč
Sleva: - 66 %
Cena po slevě: 735 Kč

Popis produktu:

Tagy: vibrátor na klitoris /silikonový vibrátor /vibrátory na klitoris /fialový vibrátor /luxusní vibrátor /vibrátory pro ženy /vybrator /robertek /erotické pomůcky pro muže /erotické pomůcky pro ženy

Luxusní pomůcka pro náruživé páry. Satisfyer partner plus Vám obohatí a zpříjemní milování s partnerem. Dva vibrační motorky se postarají o bod G, penis i klitoris. Vložte spodní část vibrátoru do vagíny a nechte si dráždit bod G a zároveň partnerův penis uvnitř vás., druhá čast s tlačítkem pro ovládání je přitisknuta na klitoris a hýčká ho vibracemi. Ovládání pomůcky je velmi snadné, přidržením tlačítka po dobu 2. sec. zapnete a vypnete vibrace, programy přepínáte krátkým stiskem tlačítka. Na výběr je 10 vibračních programů. Před použitím naneste na spodní část vibrátoru gel na vodní bázi pro snadné zavedení a okamžitou rozkoš. Vibrátor je vyroben z příjemně jemného lékařského silikonu a ovládací panel z ABS plastu. Pomůcka se nabíjí pomocí magnetického USB kabelu.
Voděodolný
Velice pružný - Můžete jej roztáhnout podle svých potřeb a díky tomu Vám padne jako ulitý.
Akumulátor Li-ion 5V.
Maximální nabíjecí proud 500 mA.
Nabíjení průměrně 2 hodiny. První nabíjení může trvat až 8 hodin.
Průměrná doba použití cca 65 minut.
Hmotnost 63g

Velikost:
Délka: 9,5cm a 6,5cm
Průměr: od 0,8cm až 2,1cm
Barva: fialová
související produkty:

Jsme léty prověřený sexshop s názvem AAAerotic.cz, který nabízí erotické zboží. Dále doporučujeme našeho partnera sexshop Willi.cz.