Vibrátory

Vibrátor pro páry - Partner Toy


Katalogové číslo: Partner
Skladem

Původní cena: 1695 Kč
Sleva: - 73 %
Cena po slevě: 459 Kč

Popis produktu:

Tagy: vibrátor na klitoris /silikonový vibrátor /vibrátory na klitoris /fialový vibrátor /luxusní vibrátor /vibrátory pro ženy /vybrator /robertek /erotické pomůcky pro muže /erotické pomůcky pro ženy

Chcete vyzkoušet něco nového? Představujeme vám naprostou novinku Partner Toy od výrobce, který už má na svém kontě oblíbený Satisfyer Pro 2. Tento elegantní vibrátor byl navržen v Německu se speciálním zaměřením na zpříjemnění intimních chvil oběma partnerům.

Jedinečný tvar a materiál vám umožní dostat se na úplně jinou úroveň sexu. Vibrátor vás bude hýčkat oba najednou, zaručí vám smyslnější prožitek a divočejší sex. Je vyroben z lékařského silikonu, který se vám lehce přizpůsobí. Užší část je určená pro zavedení do vagíny. Pro snadné zavedení doporučujeme použít lubrikační gel na vodní bázi. Silnější část volně přiložte na klitoris a nechte se unášet 10ti různými programy do extáze. Delším stiskem ovládacího tlačítka vibrátor zapnete a stejným tlačítkem můžete měnit přednastavené programy. Ona si užije stimulaci bodu G i klitorisu a společně sdílí vibrace.

Li-ion baterie 5V vydrží až 500 nabití. První nabíjení může trvat až 8hodin, průměr dalšího nabíjení je cca 2hodiny. Výdrž na jedno nabití výrobce udává až 65minut. Váží pouhých 52g.

Materiál: silikon, ABS
Barva: fialová
Délka: delší 9,5cm a kratší část 6,5cm
Průměr: od 0,8cm až do 2,1cm


související produkty:

Jsme léty prověřený sexshop s názvem AAAerotic.cz, který nabízí erotické zboží. Dále doporučujeme našeho partnera sexshop Willi.cz.