Nafukovací panny

Nádherná nafukovací panna v životní velikosti Selene Virtual Doll - 2 otvory


Katalogové číslo: 6700001135
Skladem

Původní cena: 11989 Kč
Sleva: - 17 %
Cena po slevě: 9899 Kč
Doprava ZDARMA

Popis produktu:

Tagy: erotické pomůcky pro muže

Nádherná nafukovací panna Selene s výškou 155 cm a váhou 13 kg Vás uchvátí na první pohled. Je vyrobená z příjemně měkkého PVC, které je snadno hygienicky omyvatelné pod tekoucí vodou. Má tělovou barvu a krásně zpracovaný realistický obličej s malovanýma očima, pusou a bílými zoubky. Má blond vlasy svázané do copu a malované nehty na rukou i nohou. Na nohou má navíc nazuté krásné růžové střevíce na podpatku. Její dokonale zpracované prsty na rukou i nohou a krásná velká prsa s dokonalými bradavkami Vás uchvátí na první pohled.

Panna Selene má ve všech důležitých místech nafukovací polštářky díky kterým se stane dokonale pohyblivou. Snadno jí tak připravíte do pozice, která Vám bude nejlépe vyhovovat. 2 flexibilní milostné otvory - vaginální a anální budou dokonale stimulovat Vaše nejintimnější místa a Vy zažijete pravou sexuální rozkoš. V balení navíc naleznete multifunkční ovladač, kterým si snadno regulujete výkon vibrací ve vagíně a v análním otvoru. Při použití nelze nafukovací pannu zatěžovat vlastní vahou, mohlo by dojít k poškození a narušení těsnosti nafukovacích komor.


Součástí balení panny je také nafukovací pumpa a pouzdro do které pannu schováte.

Délka panny: 155 cm
Váha: 13 kg
Materiál: PVC
Barva: tělová
Vibrace: regulovatelné


související produkty:

Jsme léty prověřený sexshop s názvem AAAerotic.cz, který nabízí erotické zboží. Dále doporučujeme našeho partnera sexshop Willi.cz.