Diskrétní zásilka - poštovné

Maximální diskrétnost v našem obchodě pro Vás znamená že:

 

- balíček se jeví jako naprosto běžná zásilka 

- balíček není nijak označený (nemá žádné nápisy)

- jako odesílatel je vždy uvedena jedna z našich mnoha diskrétních firem s obyčejnými názvy

 

Balné: 0,- Kč

 

Poštovné:

- doručení na dobírku (platíte při převzetí zásilky) prostřednictvím České pošty (doručení do cca. 48 hod.) od odeslání zásilky: 119 Kč. Balíček Vám bude duručen domů na Vaši adresu, kterou jste zadali při objednávání. V případě, že nebudete doma zastiženi, pracovník České pošty Vám zanechá oznámení o uložení Váší zásilky na pobočce České pošty, kde si jej můžete sami vyzvednout - ve lhůtě 7 dní. Navíc můžete zásilku sledovat na internetu.

- doručení na dobírku (platíte při převzetí zásilky) kurýrem GLS (doručení obvykle druhý pracovní den po odeslání zásilky): 109 Kč. Obdržíte email i sms od kurýrní společnosti s informacemi o Vaší zásilce. Navíc můžete zásilku sledovat na internetu.

- doručení na Slovensko prostřednictvím expresní společnosti UPS nebo Slovenské pošty (cca. 3-5 dní) od odeslání zásilky: 139 Kč

- poštovné na Slovensko je zdarma při objednávce nad 1599,- Kč

Samozřejmě můžete využít i platby kartou VISA a MASTERCARD. V tomto případě je výše poštovného 89 Kč prostřednictvím České pošty (doručení do cca. 48 hod.) od odeslání zásilky a 69 Kč prostřednictvím expresní společnosti GLS (doručení do cca. 24 hod.) od odeslání zásilky.

UPOZORNĚNÍ:

Přepravní společnosti jako Česká pošta či GLS balíčky standartně doručují pouze v pracovní dny (ne o státních svátcích a o víkendech!)

 

ZÁSILKOVNA do 2-4 dnů od odeslání zásilky na dobírku 79 Kč, v případě platby kartou 69 Kč. Stačí si jednoduše vybrat jednu pobočku ze seznamu a odeslat objednávku (seznam poboček se neustále aktualizuje a rozšiřuje). O možnosti vyzvednutí zásilky na vybrané pobočce budete  informováni e-mailem i SMS. Vaše zásilka bude uložena na Vámi vybrané pobočce po dobu 7 dnů.

 

POŠTOVNÉ ZDARMA - při objednávce ZBOŽÍ nad 1 099 Kč!

 

Přejeme Vám příjemné nakupování.

 

Tým www.aaaerotic.cz

Jsme léty prověřený sexshop s názvem AAAerotic.cz, který nabízí erotické zboží. Dále doporučujeme našeho partnera sexshop Willi.cz.